Gotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasjąGotowanie z pasją

PatPottery – idealna ceramika do dańZaczęło się jak zwykle od przypadku, tj. prezentu z talerzami, w których od razu się zakochałem. Ponieważ wiem, że za takimi pięknymi przedmiotami zawsze stoi ktoś z pasją (a takie osoby szczególnie cenimy), więc skontaktowaliśmy się z Pat, czyli Patrycją Rowicką-Masiewicz.

Zapytaliśmy Pat, czy zrobiłaby nam zaszczyt i czy moglibyśmy pracować i prezentować nasze dania na jej talerzach – i tak współpraca się zaczęła. Ceramika wkradła się w Jej życie przez przypadek, ale szybko stała się pasją, a nawet miłością, co zresztą widać w tym, co tworzy. Tworzenie naczyń, poszukiwanie form, zabawa kolorem i teksturą to dla Niej niesamowicie ekscytujące przeżycie. A ceramika daje ogromne poczucie wolności, spełnienia i szczęścia. Dlatego zachwyćcie się, gdyż słowa uznania to dla Niej najcenniejsza nagroda.

Zresztą sami zobaczcie na zdjęciach te piękne talerze, a najlepiej sami odwiedźcie PatPottery :) Dla nas to dopiero początek wspólnej przygody, o czym na pewno będziecie mieli okazję przekonać się nie raz na naszym blogu „Gotowanie z Pasją” lub tym, co jeszcze wyjdzie spod naszej ręki ;). 

www.patpottery.pl

PatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańpatpottery 03PatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dańPatPottery – idealna ceramika do dań